Skip links

Spec. valymo darbai

Valome minkštuosius baldus šlapiuoju būdu. Taip iš baldų yra pašalinamas purvas ir kvapai. Išvalyti baldai po valymo atrodo kaip nauji, ant jų vėl malonu sėdėti.

Profesionalus langų valymas. Gyvenamųjų pastatų, biurų ir kt. paskirties objektų langų ir stiklinių pertvarų valymas pasitelkiant spcialias chemines priemones bei profesionalius valymo įrankius.

Profesionalus valymas po statybų ir remonto, kurį atlieka į objektą atvykusi mobili brigada. Valymui naudojamos specialios cheminės priemonės ir speciali valymo technika.

Fasadų valymas bei plovimas

Specialia įranga ir cheminėmis priemonėmis valome ir plauname purvinus fasadus. Švarus pastato fasadas atrodo estetiškai, yra apasaugojamas nuo tolimesnio purvo kaupimosi ir grybelio dauginimosi.

Grindų dangos vaškavimas bei impregnavimas

Naudodami kokybišką vašką ir impregnatorių profesionaliai vaškuojame bei impregnuojame kietas grindų dangas gyvnenamuosiuose namuose, biuruose, viešos paskirities ir kituose objektuose. Išvaškuotos ar impregnuotos grindys apsaugo dangą nuo nuolatinės trinties, yra lengviau prižiūrimo bei atrodo estetiškiau.

Atlikti darbai

Esame patenkinti pasirinkta valymo kompanija, jos priežiūra, bei aptarnavimu, įmonę vertiname, kaip patikimą partnerį. Rekomenduojame MB „Švaros bičiuliai“ kaip profesionalus valymo paslaugų srityje.

Įmonės darbuotojai ir vykdoma politika yra labai lanksti, visada pasiruošusi kompromisams ir abiem pusėm patogiems sprendimams. Suteiktų paslaugų kokybė visada yra be priekaištų – patys jau esame ir užmiršę rūpesčius susijusius su mūsų biuro tvarka.

Atsiliepimas

Susisiekite

Turite klausimų? Mielai atsakysime į juos:

info@svarosbiciuliai.lt

Klaipėda

+37065753311

Vilnius

+37065551650

Spec. valymo darbai Klaipėdoje

Spec. valymo darbai, tai specifiniai valymo darbai, kuriuos atlieka kvalifikuoti valytojai su specialia valymo įranga. Į specialius valymo darbus įeina langų valymas, valymas po statybų ir po remonto, didelių grindų dangos plotų atplovimas, grindų dangos vaškavimas bei impregnavimas, baldų valymas, fasadų valymas bei plovimas.

Valymas po statybų ir remonto. Profesionalus valymas po statybų ir remonto yra labai atasakingas darbas, nes valymo komandai atvykus į darbo vietą reikia valyti daugybę skirtingų paviršių ir daugybę skirtingo purvo. Kiekienas skirtingas paviršius reikalauja atitinkamų priemonių ir įrankių panaudojimo jam nuvalyti. Dauguma statybinių medžiagų yra skvarbios, turinčios rišančiųjų savybių, žvirgždėtos. Pavyzdžiui, kalkių nuo mineralinės kilmės paviršių be profesionalios įrangos net neįmanoma pašalinti. Pabandžius jas plauti vandeniu, jos įsikverbs į paviršių ir šis taps baltas. Prie stiklo paviršiaus prikibusio ir sudžiūvusio žvigždėto tinko jokiu būdu negalima mechaniškai gramdyti peiliu ar stipriai braukti skudurėliu – taip bus subraižomas stiklas. Stiklui nuvalyti turi būti naudojamos specialios cheminės priemonės ir specialūs įrankiai.

Grindų dangos vaškavimas ir impregnavimas. Iš pirmo žvigsnio grindų vaškavimas ir impregnavimas gali pasirodyti nesudėtingas ir greitas darbas. Tačiau taip nėra, nes norint išvaškuoti ar nuimpregnuoti grindis, visų pirma, reikia nuo jų pašalinti visus daiktus. Antra, net jei tai yra naujai paruoštas pavišius, jį vis tiek reikia su atitinkama chemija nuplauti ir vandens siurbliu nuo jo pašalinti drėmgę. Jei tai yra jau naudotas paviršius, pirmiausia jį reikia atplauti. Grindų atplovimas dažnai reikalauja didelių pastangų ir specialios techninės įrangos. Trečia, grindis reikia išdžiovinti ir tik po to itin patyręs vaškuotojas arba impregnuotojas gali išvaškuoti grindis.

Baldų valymas. Jeigu pas jus namuose ar biure yra minkštųjų baldų, kurie yra purvini, tai reiškia, kad jų buitinėmis priemonėmis išvalyti nepavyko. Jei ant minkštasuolio pasiliejo vynas, kava ar iškrito riebus maistas, paprastomis buitinėmis priemonėmis šio purvo, deja, išvalyti nepavyks. Bandydami su skudurėliu ir vandeniu išvalyti dėmę jūs tik dar labiau įtrinsite purvą į audinį bei ištepsite dar didesnį plotą, nei buvo iki to. Norint gerai išvalyti purvą iš minkštųjų baldų, reikia naudoti specialias valymo priemones bei plaunantį siurblį. Tik plovimo siurbliu galite visą purvą pašalinti iš audinio.

Fasadų plovimas bei valymas. Vieni fasadiniai paviršiai būna ištepti cheminėmis medžiagomis, kiti tiesiog turi tendenciją prie savęs traukti purvą. Abiem atvejais fasadiniai paviršiai reikalauja reguliaraus valymo. Kad ir koks mažas ir žemas būtų pastatas, įprastai jį nuvalyti vargu ar pavyks. Nes, vis dėlto, atsiras vietų, kurių neišeis pasiekti ir atsiras purvo, kurio muiluotas vanduo ir šepetys tiesiog nenuvalys. Fasadadų paviršiams valyti geriausia ir lengviausia pasitelkti patyrusius spec. valymo darbų valytojus, kurie greitai ir švariai nuplaus pastato fasadą.

Mūsų valymo įmonėje Klaipėdoje dirba kvalifikuoti ilgametę patirtį turintys valytojai, kurie atsakingai imasi spec. valymo darbų ir atlieka juos greitai bei profesionaliai.