Skip links

Baldų valymas

Baldų valymas už kiekvienam prieinamą kainą!

Jaukus būstas tiesiog negali apsieiti be patogių minkštųjų baldų – sofų, fotelių ar pufų. Tai toks baldas, kuris taip ir kviečia prisėsti, atipūsti, pasvajoti. Kuo labiau mėgstame savo baldus, tuo labiau jie dėvisi. Minkštieji baldai reikalauja tinkamos priežiūros. Paminkštintų ir audiniu ar oda aptrauktų baldų valymas nėra toks paprastas kaip, pavyzdžiui, dulkių valymas nuo lygaus stalo paviršiaus. Jūsų baldai išlaikys nepriekaištingą išvaizdą, jei reguliariai patikėsite giluminį jų valymą mums.

Kaip valomi minkštieji baldai?

Pats paprasčiausias ir lengviausias būdas valyti minkštuosius baldus – perbraukti juos drėgna šluoste ar dulkių siurbliu. Tai galite atlikti patys. Tačiau toks valymas negelbės, jei norite išvalyti dėmes, ar gilesniuose baldo sluoksniuose nusėdusias dulkes ir nešvarumus. Šiuo atveju reikalingas giluminis valymas ar plovimas. Sausuoju giluminiu būdu naudojant specialius siurblių antgalius išvalomos sunkiai pasiekiamos baldų vietos. Giluminio plovimo būdu baldas valomas naudojant specialias valymo priemones, kurios vėliau išskalaujamos vandeniu.

Kaip dažnai reikia valyti minkštuosius baldus?

Valyti minkštuosius baldus drėgna šluoste ar dulkių siurbliu galima kartą per savaitę. To pilnai pakanka, kad baldu būtų malonu naudotis. Tačiau siekiant užtikrinti sofos ar minkštojo kampo ilgaamžiškumą, būtinas giluminis valymas, kurio metu pašalinamos įprastai valant nepasiekiamos dulkės ar nešvarumai. Toks valymas reikalingas bent kartą metuose.

Kokia baldų valymo kaina?

Minkštojo baldo giluminio valymo kaina skaičiuojama pagal baldo sėdimų vietų skaičių, tačiau gali priklausyti nuo konkretaus atvejo. Jeigu norite sužinoti tikslią kainą arba turite kokių nors klausimų,susiekite su mumis telefonu: +37065753311 arba el. paštu: info@svarosbiciuliai.lt Įvertinsime konkretų Jūsų atvejį ir nurodysime kainą.

Kokiuose miestuose valote baldus?

Baldų valymo paslaugas teikiamos ne tik Klaipėdoje ir Vilniuje., bet ir:

  • …ir aplink juos esančiuose miesteliuose.

Turite klausimų? Mielai atsakysime į juos:

info@svarosbiciuliai.lt

Klaipėda

+37065753311

Vilnius

+37065551650