Skip links

Langų valymas

Langų valymas Klaipėdoje ir Vilniuje už kiekvienam prieinamą kainą!

Esminis skirtumas tarp profesionaliai nuvalyto lango ir nuvalyto buitinėmis priemonės yra tas, kad profesionaliai nuvalytas langas yra visiškai švarus, iš kurio kampo į jį bepažiūrėtum. Šiais laikais langų stiklų paviršių yra be galo daug ir dauguma jų yra labai jautrūs mechaniniams prisilietimams. Naują lango siklą galima akimirksniu sugadinti valant jį netinkama pašloste ar švelniai patrynus kempinėle. Kvalifikuotas valytojas pažįsta stiklinius paviršius ir turi profesionalius įrankius bei sertifikuotas cehmines priemones, su kuriomis, visų pirma, nebus sugadinamas stiklo paviršius, o antra – nuvalytas stiklas bus tarsi nematomas.

Langu valymas Klaipedoje

Kokia langų valymo kaina?

Nurodyta valymo kaina gali keistis. Tikslią langų valymo kainą galime paskaičiuoti tik žinant kokį plotą reikės nuvalyti. Jeigu norėtumėte sužinoti tikslią kainą, susiekite su mumis telefonu: +37065753311 arba el. paštu: info@svarosbiciuliai.lt Vis dar manote, kad valyti langus pačiam apsimoka labiau? Paskaičiuokite kiek laiko tai užtruks ir kiek kainuos reikalingos priemonės… Geriau skirkite šį laiką poilsiui ar šeimai, o mes pasirūpinsime, kad jūsų langai blizgėtų.

Kokius langus galime nuvalyti?

Valome ne tik gyvenamųjų ar komercinių pastatų langus, bet ir biurų langus, įvairias vitrinas ar stiklines pertvaras. Biuro langų ir gyvenamųjų pastatų langų valymas yra vienas iš mūsų prioritetų, todėl kreipiame ypač didelį dėmesį kokybei. Per trumpą laiką, Klaipėdoje ir Vilniuje. jau spėjome užsitarnauti klientų pasitikėjimą ir rekomendacijas. O mūsų veikla sėkmingai plečiasi ir į kitus aplinkinius miestus. Norite sužinoti kiek kainuoja biuro langų valymas? Parašykite arba paskambinkite mums žemiau nurodytais kontaktais ir mes paskaičiuosime tikslią kainą.

Kiek užtrunka langų valymas?

Langų valymas – iš pažiūros gan greitas ir nesudėtingas procesas, tačiau reikalaujantis kruopštumo, atidumo ir patirties. Visi mūsų valymo specialistai yra apmokyti, o jūsų teigiami atsiliepimai – tai geriausias mūsų darbo kokybės įvertinimas. Jeigu norite sužinoti kiek užtruks jūsų langų valymas – susisiekite su mumis!

Kokiuose miestuose valote langus?

Langų valymo paslaugos teikiamos ne tik Klaipėdoje ir Vilniuje, bet ir aplink juos esančiuose miesteliuose.

Turite klausimų? Mielai atsakysime į juos:

info@svarosbiciuliai.lt

Klaipėda

+37065753311

Vilnius

+37065551650