Skip links

Kasdienis patalpų valymas

Kietos grindų dangos valymas bei plovimas

Mechanizuotomis mašinomis, o ten, kur jos nepasiekia – rankiniu būdu, valome ir plauname kietąsias grindų dangas. Naudojame specialias valymo priemones. Po valymo grindys atrodo švarios, žvilga.

Kiliminės dangos siurbimas

Dulkių siurbliais siurbiame kilimines dangas. Esant reikalui, šlapiu būdų išplauname purvą.

Dulkių valymas nuo visų paviršių

Valome dulkes nuo visų namuose ar administracinėse patalpose esančių paviršių: stalų, kietųjų biuro baldų, kompiuterių, palangių, šviesos jungiklių, elektros lizdų, gesintuvų. Dulkes nuo paviršių valome tam pritaikytomis pašluostėmis, kurios negadina jautrių, pažeidžiamų paviršių.

Durų, staktų ir durų rankenų valymas

Durys, nors ir yra vertikalus paviršius, lygiai kaip ir kiti paviršiai kaupia dulkes. Patalpos būna sutvarkytos iki galo tuomet, kai dulkės nuvalomos ir nuo durų, staktų bei durų rankenų.

Sanitarinių patalpų valymas ir higieninė priežiūra

Sanitarines patalpas valome tik su joms skirtais įrankiais ir priemonėmis, kurios kitose valomose patalpose nenaudojamos. Taip užtikrinamos higieninės normos ir sveika gyvensena. Papildome laikikliuose esantį muilą, popierines pašluostes, tualetinį popierių.

Atlikti darbai

Patalpų valymo kaina

Nurodyta valymo kaina gali keistis, priklausomai nuo valomo objekto savybių bei kitų aplinkybių. Tikslią valomo objekto kainą sužinosite susisieke žemiau pateiktu kontaktiniu telefono numeriu.

+37065753311

User

MB „Švaros bičiuliai“ mums teikia bendrųjų plotų, konferencijų salių ir administracinių patalpų valymą. Esame patenkinti bendradarbiavimo sąlygomis ir atliekamų darbų kokybe. Įsitikinome, kad šioje kompanijoje dirba atsakingi, ilgametę patirtį valymo srityje turintys žmonės, su kuriais visada malonu bendrauti ir bendradarbiauti.

Atsiliepimas

Susisiekite

Turite klausimų? Mielai atsakysime į juos:

info@svarosbiciuliai.lt

Klaipėda

+37065753311

Vilnius

+37065551650

 Kasdienis patalpų valymas

Jeigu ieškote valymo kompanijos, kuri galėtų užsiimti jūsų patalpų valymų, tuomet galime jums pasiūlyti kasdieninio ptalapų valymo paslaugas Klaipėdoje ir Vilniuje. Galime valyti įvairaus dydžio ir paskirties komercinius objektus bei gyvenamąsias patalpas. Valome gamybines patalpas, logistinius sandėlius, prekybos ir pramogų centrus, biurus, bankus, automobilių salonus, servisus, sanitarines patalpas ir kt.

Kadangi kiekvienas objektas yra individualus ir kiekvieno kliento poreikiai skirtingi, valymo paslaugas atliekame pagal išankstinį susitarimą. Tiesiogiai su jumis apžiūrėję objektą ir išklausę jūsų lūkesčius galime pasiūlyti racionaliausią valymo paslaugų planą ir jo kainą.

Suprantame, kad yra objektų, kuriuos reikia valyti atitinkamu laiku ir atininkamu intensyvumu. Jeigu jūs turite gamybines patalpas, kuriose dieną gaminama produkcija, galime patalpas išvalyti vakare arba naktį. Jei jums būtina darbo valandomis nuolat turėti budintį valytoją, galime sukurti naują valytojo etatą, dirbantį lygiagrečiai jūsų įmonės darbo valandoms. Kartais valymo laikas dėl tam tikrų aplinkybių būna įspraustas į kelių valandų laiko tarpą, o valymo plotai itin dideli. Į tokį objektą galime nusiųsti keletą valytojų, kurie tinkamai išvalys patalpas per tam skirtą laiką.

Kadangi mūsų valytojai jūsų objekte atstovauja mūsų įmonę, į objektus siunčiame patyrusius, tinkamai apmokytus, paruoštus ir darbo priemonėmis aprūpintus valytojus. Valytojai yra supažindami su valymo plotais, jūsų objekto tvarka ir jūsų pageidavimais atliekamiems valymo darbams (pavyzdžiui, nevalyti darbo stalo, ant kurio yra sukrauti domkumentai arba paliktas įjungtas kompiuteris).

Mūsų valytojai dirba su šiuolaikiškomis sertifikuotomis valymo priemonėmis, naujausia valymo technika. Taip pat mūsų darbuotojas turi nuolatinį kontaktą su mumis, tad, jam susirgus, jį momentiškai pakeisime pavaduojančiu valytoju.

Kokius valymo darbus atliekame valydami jūsų patalpas?

Kietos grindų dangos valymas, šlavimas bei plovimas. Jei patalpos didelės, erdvios, jas plauname mechanizuotmis plovimo mašinomis. Neprieinamas vietas išplauname rankiniu būdu.
Kiliminės dangos siurbimas.
Dulkių valymas nuo visų paviršių: stalų, kietųjų biuro baldų, kompiuterių, palangių, šviesos jungiklių, elektros lizdų, gesintuvų. Dulkes nuo paviršių valome tam pritaikytomis pašluostėmis, kurios negadina jautrių paviršių.
Durų, staktų ir durų rankenų valymas.
Sanitarinių patalpų valymas ir higieninė priežiūra. Valydami sanitarines patalpas vadovaujamės higienos normomis. WC patalpas valome su atskirais, kitose valomose patalpose nenaudojamais įrankiais, pašluostėmis. Papildome laikikliuose esantį muilą, popierines pašluostes, tualetinį popierių.
Dėmių valymas nuo veidrodžių ir stiklinių pertvarų.
Virtuvėlės valymas. Joje esančių prietaisų nuvalymas.
Šiukšliadėžių ištuštinimas, juose esančių maišelių pakeitimas.
Voratinklių pašalinimas.

Kodėl verta kasdieninį patalpų valymą patikėti valymo kompanijai?

Objekto švarą patikėję savo nusamdytam darbotojui jūs nesate apdrautas, kad su visomis valymo užduotimis jis susidoros, ir ar pavyks jo ligos atveju laiku rasti jam pamainą. Be to, jums nuolat reikės rūpintis valymo ir higieninių priemonių užsakymu bei jų priėmimu.
Valymo darbus patikėję valymo kompanijai būsite užtikrinti, kad valymo paslaugos yra atliekamos profesionaliai. Valymo įmonė valymo darbams atlikti turi visas reikiamas žinias, patirtį, priemones, ir svarbiausia – nepakeičiamus patyrusius darbuotojus. Mūsų darbuotojas, valydamas jūsų objektą, atstovauja mus. Reikalui esant, jis į pagalbą gali pasikviesti savo įmonės kolegas, su jais konsultuotis, ligos atveju paprašyti jį pakeisti kitu valytoju, pranešti mums apie nelaiku pasibaigusias higinines priemones ar pan. Galiausiai, patikėjus valymo paslaugas mums, jums nebereikės tikrinti, ar viskas tvarkinga ir laiku išvalyta, nes tai padarysime mes.

Kasdienines biurų ir namų valymo paslaugas teikiame  Klaipėdoje ir Vilniuje