Skip links

Teritorijos priežiūra bei tvarkymas

Šaligatvių ir stovėjimo aikštelių šlavimas – plovimas

Šluojame, plauname, renkame šiukšles nuo šaligatvių ir stovėjimo aikštelių. Tvarkingi šaligatviai ir stovėjimo aikštelės nesukels nepatogumų pėstiesiems ir automibiliams, jais bus malonu vaikčioti ir važinėti.

Šiukšlių surinkimas

Tvarkydami teritoritoriją surenkame ir išvežame surinktas šiukles.

Žolės pjovimas bei laistymas

Nuolatinis žolės pjovimas daugeliui sukelia rūpesčių, nes drėgnuoju periodu žolė nepaliaujamai auga, ją reikia dažnai pjauti. Įsivyravus sausrigam periodui žolės lapeliai ima geltonuoti, ilgainiui visai nudžiūsta. Kad žolynas visai nesunyktų, jį reikia laistyti.

Lapų surinkimas ir išvežimas

Rudenį krentantys lapai kelia ne tik džiaugsmą, bet ir rūpesčius. Nukritę, suliję, sutrypti ar suvažinėti lampai tampa purvu, ima skleisti nemalonų kvapą. Juos reikia laiku sugrėbti ir išvežti. Surenkame ir išvežame medžių lapus.

Gyvatvorės karpymas

Teikiame profesionalias gyvatvorių karpymo paslaugas. Išgenime jų nudžiūvusias ir ligotas šakas, stambius mažai besišakojančius ūglius.

Nuolatinė teritorijos priežiūra.

Pagal išankstinį susitarimą prižiūrime jūsų teritoriją. Šluojame ir plauname teritorijoje esančius šaligatvius ir stovėjimo aikšteles. Renkame šiukšles, pjauname ir laistome žolę, karpome gyvatvores.

Atlikti darbai

User

MB „Švaros bičiuliai“ – kokybiškai atlieka vidaus patalpų, bei lauko teritorijos valymo paslaugas, taip pat tiekia ir higienos produktus. Įmonės darbuotojai profesionalūs savo darbo specialistai, operatyviai sprendžia iškilusias problemas. Nuoširdžiai rekomenduojame šios įmonės paslaugas.

Atsiliepimas

Susisiekite

Turite klausimų? Mielai atsakysime į juos:

info@svarosbiciuliai.lt

Klaipėda

+37065753311

Vilnius

+37065551650

Teritorijos priežiura bei tvarkymas Klaipėdoje

Miestas būna žavus tuomet, kai jis yra tvarkingas, o jis esti tvarkingas, kai jame nematyti šiukšlių, yra nušluoti šaligatviai ir gatvės, gražiai išgenėti medžiai ir krūmai, žolė žaliuoja ir yra nupjauta. Taip yra ir su mūsų gyvenamąja aplinka, kad joje būtų smagu ir patogu gyventi, ji turi būti sutvarkyta.

„Švaros bičiuliai“ Klaipėdos mieste teikia teritorijos priežiūros bei tvarkymo paslaugas. Atlieka šaligatvių ir stovėjimo aikštelių šlavimo ir plovimo darbus. Surenka šiukšles, pjauna bei laisto žolę, surenka ir išveža nukritusius medžių lapus, karpo ir išgeni gyvatvores ir geni medžius. Įmonė teikia nuolatines teritorijos priežiūros paslaugas.

Šaligatvių ir stovėjimo aikštelių šlavimas, plovimas. Kad šaligatviais ir aikštelėmis būtų galima naudotis, neužtenka jų įrengti ir palikti likimo valiai. Šalitgatviai bei aikštelės turi būti priežiūrimos kiekvieną dieną. Krentantys lapai, šakos, dulkės, žmonių išmestos šiukšlės ne tik darko neprižiūrėtos teritorijos vaizdą, bet ir kelia pavojų šaligatviais vaikščiojantiems žmonėms ar stovėjimo aikštelėse važinėjantiems automobiliams. Šluojame, surenkame, valome ir plauname šaligatvius ir stovėjimo aikšteles.

Šiukšlių surinkimas. Sutvarkyta aplinka tėra pusė darbo. Kad darbas būtų pilnai atliktas, reikia pasirūpinti surinktomis šiukšlėmis. Taupydami jūsų laiką, atlikę teritorijos valymo darbus šiukšlių nepaliekame surinktoje vienoje krūvoje, tad jums nereikės rūpintis, kas jas galėtų išvežti, tai padarysime mes. Tvarkydami aplinką surenkame šiukšles ir jas išvežame.

Žolės pjovimas ir laistymas. Kiekvienas iš mūsų laukiame ateinančio šiltojo metų laiko, o atėjus jam, džiaugiamės. Tačiau su atėjusiu pavasariu ateina ir nenuilstamas žolės augimas. Norint džiaugtis gražia veja ar žolynu, reikia jį reguliariai pjauti. Kai yra šilta ir netrūksta drėgmės, nupjautas žolynas itin greitai atauga, jį tenka pjauti labai dažnai. Kai įsivyrauja sausesnis periodas, žolynas nustoja augęs, o žolės lapeliai ima geltonuoti. Užsitęsus sausringajam periodui ilgėliau, žolynas gali visai išdžiūti ir sunykti. Kad taip neatsitiktų, jį reikia reguliariai laistyti. Visoje Klaipėdoje profesionaliai prižiūrime vejas ir žolynus.

Nukritusių medžių lapų surinkimas ir išvežimas. Lapai nuo medžių pradeda kristi vos tik jie išsprogsta ir, žinoma, intensyviausiai krenta spalio ir lapkričio mėnesiais. Gražu ir spalvinga būna, kai lapai krenta tik tuomet, kai yra kiek šalčiau ir sausiau. Tačiau rudenį, užėjus lietums, lapai nukritę ant šaligtavių ir gatvių sudrėgsta, sutrypti pavirsta purvu, atsiranda nemalonus puvimo kvapas, neretai ant jų net paslystama – kelia pavojų žmogų sveikatai. Tuomet juos nedelsiant reikia sugrėbti ir išvežti.

Gyvatvorių karpymas. Gyvatvorė yra tvora sudaryta iš gyvų augalų – medžių ar krūmų. Gyvatvorės ypatingai gerai sulaiko triukšmą, dulkes, užstoja matomumą, o tinkamai jas apkarpius suteikia ir estetinį vaizdą. Dažniausiai karpamos žemos gyvatvorės, tačiau formuoti karpant galima ir aukštas, du metrus ir daugiau siekiančias gyvatvores. Tinkamai įrengus gyvatvores jos gali visiškai atstoti tinklines tvoras. Pro jas nepralįs net smulkiausi gyvūnai. Tačiau gyvatvorės tik tada gali būti patikima tvora, kai yra tinkamai prižiūrimos. Gyvatvores reikia ne tik karpyti, bet ir genėti. Būtinai reikia išgenėti ligotas, nudžiūvusias šakas, stambius mažai besišakojančius ūglius. Išgenėta gyvatvorė ūglius atsiaugina apatinėje krūmo dalyje, taip gyvatvorės apačia lieka tanki, nepermatoma. Kartais dėl netinkamo gyvatvorės karpymo gyva gali likti tik viršutinė gyvatvorės dalis, apatinė apmiršta ir nustoja funkcionavusi. Turintiems ar planuojantiems turėti savo sklype gyvatvorę, galime pasiūlyti profesionalias gyvatvorės karpymo ir priežiūros paslaugas.