Skip links

Valymas po statybų ir remonto

Kokybiškas patalpų valymas po statybų ir remonto Klaipėdoje ir Vilniuje!

Išvalyti patalpas po remonto ar statybų – išties rimtas iššūkis. Naujai įrengtame name ar bute, renovuotose patalpose lieka daugybė matomų ir nematomų dulkių bei statybinių atliekų, kurias reikia pašalinti, kad galima būtų džiaugtis švara. Norint tnkamai išvalyti patalpas reikia ne tik didelio kruopštumo, bet ir atitinkamų žinių. Dauguma statybinių medžiagų reikalauja tik joms būdingo valymo metodo ar net papildomų atsargumo priemonių. Patikėkite valymo darbus mums ir galėsite mėgautis idealia švara ir sveika aplinka. Kokybiškai atliksime valymą po remonto Klaipėdoje bei Vilniuje už prieinamą kainą.

Kokia valymo po statybų ar remonto kaina?

Nurodyta valymo kaina gali keistis, priklausomai nuo valomo objekto savybių bei kitų aplinkybių. Tikslią valomo objekto kainą sužinosite susisieke žemiau pateiktu kontaktiniu telefono numeriu.

+37065753311

Kokie valymo darbai atliekami po statybų?

Kadangi statybų ar remonto metu patalpose kaupiasi didelis statybinių atliekų ir ypač dulkių kiekis, būtina kruopščiai išvalyti visas dangas bei patalpoje esančius daiktus. Taip pat svarbu pašalinti atsiradusias dažų dėmes ar silikonų likučius. Valydami ir plaudami Jūsų patalpas su profesionalia įranga ir tinkamomis priemonėmis užtikrinsime, jog patalpos tviskės švara bei nesukels jokių alerginių reakcijų. Po mūsų valymo erdvė atrodys taip, tarsi remonto nė nebūtų buvę!

Kiek užtrunka patalpų valymas po statybų ir remonto?

Kadangi valydami patalpas po remonto ar statybų naudojame efektyvius ir šiuolakiškus metodus bei esant reikalui valymo darbus atlieka keli darbuotojai, patalpas išvalysime greičiau, nei tai padarytumėte patys savomis rankomis bei įprastomis buitinėmis priemonėmis. Valymo trukmė priklauso tiek nuo patalpų dydžio, tiek nuo remonto masto. Geriausias būdas sužinoti, kiek tiksliai užtruks Jūsų patalpų valymas – susisiekti su mumis el. paštu arba nurodytu telefonu!

Kokiuose miestuose atliekate specialųjį valymą po remonto ar statybų?

Valymo po remonto paslaugos teikiamos ne tik Klaipėdoje ir Vilniuje, bet ir aplink juos esančiuose miesteliuose.

Turite klausimų? Mielai atsakysime į juos:

info@svarosbiciuliai.lt

Klaipėda

+37065753311

Vilnius

+37065551650